Twoja przeglądarka nie została zidentyfikowana

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Jaschem, producenta:

Chemii budowlanej

 • posadzki żywiczne epoksydowe – Jasfloor Kwarc Kolor, Jasfloor Kwarc Mono, Jasfloor Wylewny.

 • Chemii specjalistycznej

 • dodatki lepkościowe, antykorozyjne i depresujące do olejów silnikowych, przekładniowych i maszynowych – Viskonyl, Jawizol, Acorox,
 • odczynniki chemiczne stosowane do procesu flotacji – Flotan.

 •    Posadzki przemysłowe firmy Jaschem są trwałym zabezpieczeniem zarówno nowych jak i starych podłoży betonowych, a także podłoży z płytek, lastryko itp. Ich odporność mechaniczna i dynamiczna pozwala na wieloletnie użytkowanie zabezpieczonych nimi powierzchni. Brak pylenia i spoin oraz możliwość pielęgnacji typowymi środkami, czyni je łatwymi w utrzymaniu czystości.

     Wszystkie te produkty powstają w naszym zakładzie produkcyjnym Jaschem Zakład Petrochemiczno-Rafineryjny Jasło Sp z o.o.. Zakład ten został wydzielony w 2000 r. w wyniku restrukturyzacji Rafinerii Jasło S.A. Spółka została utworzona na bazie wydziału zajmującego się produkcją chemiczną. Pod koniec 2001 r. Wydział Chemiczny został wykupiony na bazie kapitału prywatnego i zarejestrowany w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 147780 o nazwie Jaschem Zakład Petrochemiczno-Rafineryjny Jasło Sp z o.o.

     Początki produkcji chemicznej sięgają lat 60-tych XX wieku. Wtedy to powstał w Rafinerii Jasło wydział zajmujący się produkcją chemiczną dla potrzeb rafineryjnych. Firma była jedynym w kraju producentem dodatków uszlachetniających do olejów smarowych. Obecnie spółka Jaschem jest właścicielem patentów i nadal pozostaje jedynym w kraju wytwórcą tego typu produktów.

     Wieloletnie doświadczenie w produkcji chemii pozwala nam nieustannie wzbogacać asortyment towarów, optymalizować ich ceny i czynić nasze produkty przyjaźniejszymi dla środowiska naturalnego.

     Chcemy dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości, dostosowane do Państwa potrzeb i spełniające Państwa wymagania, w kluczowych sektorach działalności potwierdzających profesjonalizm naszego działania.